Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
26.04 13:21 - BULEXIT от Европейския Съюз и НАТО
Автор: kzone Категория: Новини   
Прочетен: 720 Коментари: 1 Гласове:
4

Последна промяна: 26.04 13:24

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 image

Резултати от членството ни в ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ
- най-ниска раждаемост
- най-голяма смъртност
- най-ниски заплати
- най-ниски пенсии
- най-бързо растящ външен дълг
- най-голяма членска вноска като процент от БВП
- най-високите лихви по заемите
- първи по корупция и престъпност
- първи по неграмотност
- 71-ви по свобода на словото
- 55-ти по стандарт на живот
- унищожена икономика от 6 място преди до дъното сега
- последни по прозрачност на обществените поръчки
- заличаване на българският стабилен ЛЕВ, заменяйки го с евро, правейки ни несигурни и зависими.. Заличаване на част от нашият суверинитет и не само..
- най-неефективната правна система
- трето качество продукти за България
- евтино изкупуване на качествената българска продукци, на енергията и други..
- липса на помощи
- заробване със заеми за поколения наред
- пълно колонизиране на България заграбвайки земи, язовири, гори, заводи и унищожавайки малките фирми и частният бизнес
- изгони народа да робува в чужди страни за жълти стотинки, а останалите тук, да робуват и доизживяват в собствената си родина
- държат ни умишлено бедни
- разграбват ни богатствата и всичко
- заличават ценности, памет, история, култура, традиции, обичай, празници, личности, произведения и така нататък
- пълна власт в ръцете на мафията със свой хора на всяко стъпало във властта от селски кмет до премиер

*Във всичко хубаво сме последниа във всичко лошо сме първиМогат да се прибавят още много неща към списъка! 

image
**снимката е от преди 5 години.. Населението вече е с още над 300,000 надолу, а външният дълг вече надхвърля 70 млрд долара*

Резултати от членството ни в НАТО
- заличаване на армията, нямаляване на състава и под драстичният минимум
- унищожение на бойна техника включващо танкове, самолети, кораби, зенитни обстановки, ракети, оръжия и много други
- заличаване на заводите и цялото българско производство, неспособни да покриваме личните си нужди, останалото малко производство в частни ръце за продан носейки ни големи загуби за милярди
- заличаване на проектите
- заличаване на ракети със способност за носене на ядрена бойна глава
- заграбване на бази и създаване на нови чужди бази на наша територия, принуждавайки ни да плащаме стотици милиони за тях
- заличаване на суверинитета на България и гавра с достойнството ни ... От 6 военна сила и единствената армия без загубено бойно знаме до почти липсата на собствена армия и сила - загуба на боеспособност и защита
- най-висока вноска като процент от БВП
- закупуване на излишна стара чужда техника със многократно завишени цени, която дори е само на хартия - липса на казарми
- пълна зависимост от НАТО и по-специално САЩ
- тренировки на наша територия със забранени вещества и експерименти над местното население обгазявайки го, пръскайки го и по други начини с неизвестни вещества

*Загуба на бойна мощ и защита, позволявайки да останеме без суверинитет ! Могат да се прибавят още много неща към списъка !

П.С. Тук изреждам тоталните факти... Това е анализа ми преди 5 години а сега нещата са много по зле... И за сведение на уплашените евро-либерал-капилистическа сган... Не съм към Русия, но и никога няма и да съм със Запада.. Аз съм Българофил, и се интересувам само от българският суверенитет и интерес... 



Гласувай:
4


Вълнообразно


Спечели и ти от своя блог!
1. breaker007 - Не сте включили
26.04 13:57
6 000 000 избити неродени български дечица само по официални данни след 9 септ. 44 г. в резултат на узаконетото и финансирано от държавата убийство на неродени деца.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: kzone
Категория: Новини
Прочетен: 556301
Постинги: 161
Коментари: 156
Гласове: 459